Roidmi eve plus

Zobacz dedykowane akcesoria

Zasilacz do Roidmi Eve Plus

Znajdujący się w zestawie zasilacz to niezawodne źródło energii dla Twojego robota sprzątającego Roidmi Eve Plus. Dzięki niemu możesz zapomnieć o problemach z ładowaniem i cieszyć się pełną wydajnością swojego sprzętu.

Worek na kurz do Roidmi Eve Plus

W zestawie znajdziesz worek na kurz (5 sztuk) przeznaczony do stacji opróżniania robota sprzątającego Roidmi Eve Plus. Ich montaż jest szybki i bezproblemowy, a duża pojemność sprawia, że nie będziesz musiał martwić się o konieczność częstej wymiany.

Mop do Roidmi Eve Plus

Mop dedykowany do robota sprzątającego Roidmi Eve Plus pomoże Ci utrzymywać podłogi w nieskazitelnej czystości. Włókna mopa zapewniają głębokie i dokładne czyszczenie, usuwając wszelkie zabrudzenia, plamy i kurz, które mogą się gromadzić na Twoich podłogach. W zestawie 2 sztuki. 

Boczna szczotka do Roidmi Eve Plus

Szczotka boczna jest przeznaczona do robota sprzątającego Roidmi EVA Plus. Bez problemu docierają do krawędzi i zakamarków i dokładnie zbierają wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając Twoje podłogi nieskazitelnie czyste. W zestawie 2 sztuki. 

Filtr HEPA do Roidmi Eve Plus

Filtr HEPA przeznaczony dla odkurzaczy Roidmi Eve Plus. Wyróżnia się wysoką wydajnością i skutecznie filtruje nawet wyjątkowo drobne cząsteczki kurzu, bakterie i alergeny. Zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu – sprawi, że powietrze w Twoim domu stanie się naprawdę czyste i bezpieczne dla zdrowia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz też wyczyścić go pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu użyć ponownie – w ten sposób wydłużysz jego żywotność. Aby zapewnić sobie wysoką efektywność filtracji, należy pamiętać o regularnej wymianie filtra.

Jednorazowy mop / ścierka do Roidmi Eve Plus

Jednorazowy mop został stworzony z myślą o robocie sprzątającym Roidmi Eve Plus. Doskonale zbierają brud i kurz, a ich wysoka jakość gwarantuje, że poradzą sobie nawet z trudniejszymi zabrudzeniami. Dzięki nim sprzątanie stanie się szybsze i efektywniejsze, podłogi pozostaną czyste i lśniące. W zestawie 10 sztuk. 

Szczotka główna do Roidmi Eve Plus

Opakowanie zawiera szczotkę główną do robota sprzątającego Roidmi Eve Plus. Produkt wykonano z miękkiego TPR i nylonu, dzięki czemu nada się również do miękkich powierzchni.