Roidmi EVE CC

Robot sprzątający

Akumulator o pojemności 3200 mAh

Poziom głośności 76 dB(A)

Pojemność worka na kurz 0,26 l

Robot sprzątający Roidmi EVE CC

Pozwól, aby Roidmi EVE CC sprzątał za Ciebie. Robot skutecznie zbiera kurz i inne zanieczyszczenia dzięki sile ssania na poziomie 3800 Pa oraz gumowej szczotce. Co więcej, automatycznie wraca do stacji i opróżnia zbiornik na kurz. Oferuje też funkcję mopowania. Ponadto pracuje do 180 min, pozwalając wyczyścić więcej pomieszczeń bez przerw na ładowanie. Dzięki nawigacji LDS z łatwością porusza się po mieszkaniu, a aplikacje Mi Home i Roidmi umożliwiają zdalne sterowanie robotem oraz dostosowanie ustawień.

Bezproblemowe usuwanie zanieczyszczeń

Ciesz się powierzchnią wolną od zanieczyszczeń dzięki Roidmi EVE CC. Robot skutecznie usuwa kurz i drobne śmieci dzięki silnikowi o mocy 35 W i sile ssania na poziomie 3800 Pa. Ponadto gumowa szczotka zapobiega wplątywaniu się włosów i dokładnie zbiera zgromadzony w szczelinach brud. Z kolei boczna szczotka odkurza obszary blisko ścian, dla większej efektywności czyszczenia. Oprócz tego posiada nakładkę mopującą i zbiornik na wodę o pojemności 290 ml, dzięki czemu za jednym razem wyczyści ok. 150 m². Nie musisz więc przerywać sprzątania, aby uzupełnić wodę w zbiorniku.

Inteligentna nawigacja LDS

Przekonaj się, jak EVE CC sprawnie porusza się po Twoim mieszkaniu. Robot wykorzystuje inteligentną nawigację laserową LDS, która pozwala dokładnie skanować pomieszczenia i szybko tworzyć ich mapy (ok. 5 min). Ponadto świetnie odnajduje się w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Co więcej, pokonuje przeszkody o wysokości do 17 mm i automatycznie wykrywa schody, a następnie je omija. Korzystaj z Roidmi EVE CC bez obaw o jego uszkodzenie.

Automatyczne opróżnianie zbiornika

Już nie musisz ręcznie opróżniać zbiornika na kurz. Kiedy zajdzie potrzeba, robot powróci do stacji, aby usunąć z niego zanieczyszczenia. Przemyślana konstrukcja kanału powietrznego sprawia, że opróżnienie zbiornika potrwa zaledwie 15 sekund. Nie musisz też obawiać się o uciążliwy hałas – proces odbywa się niezwykle cicho. Ponadto pojemność zbiornika wynosi 2,5 l, co redukuje częstotliwość jego wymiany – wystarczy na około 60 dni. Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań, jakie oferuje Roidmi EVE CC.

Wygodniej z aplikacją

Pobierz dostępne w sklepach Google Play oraz App Store aplikacje Roidmi i Mi Home, by zyskać więcej możliwości. Wygodnie rozpoczynaj sprzątanie, zarządzaj mapami pomieszczeń, ustawiaj wirtualne ściany i regularne czyszczenie, sprawdzaj powiadomienia, poziom akumulatora i jeszcze więcej! Teraz wszystkie te funkcje masz na wyciągnięcie ręki.

w zestawie

  • robot
  • stacja
  • szczotka boczna x2
  • nakładka mopująca z uchwytem x2
  • filtr x2
  • zbiornik na kurz i wodę 2w1
  • worek na kurz x5
  • szczoteczka do czyszczenia
  • instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA

ProducentRoidmi
ModelEVE CC
Kolorbiały
Siła ssania3800 Pa
Akumulatorlitowy
Pojemność akumulatora3200 mAh
Czas pracyok. 180 min
Napięcie wejściowe220-240V, 50/60 Hz (stacja)
Moc700 W (stacja), 40 W (robot)
Napięcie wyjściowe24 V/1.2 A
Napięcie znamionowe (robot)14.4 V
Wagaok. 2.8 kg (robot), 2.6 kg (stacja)
Pojemność worka na kurz0,26 l (robot), 2,5 l (stacja)
Pojemność zbiornika na wodęok. 290 ml
Poziom hałasu76 dB(A)
Wymiary275 × 293 mm (stacja), 325 × 325 × 97 mm (robot)
AplikacjaRoidmi, Mi Home
Wymagania systemoweAndroid 5.0 (lub nowszy), iOS 10 (lub nowszy)
PołączenieWi-Fi 2.4 G 802.11b/g/n