Roidmi EVE MAX

Robot sprzątający

Akumulator o pojemności 5200 mAh

Moc ssania 5000 Pa

Pojemność zbiornika na odpady ok. 0,17 l

Robot sprzątający Roidmi EVE MAX

Urządzenie od Roidmi to niezbędnik nowoczesnego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, posiada funkcję samoistnego opróżniania zbiornika oraz umożliwia odkurzanie i mycie na mokro jednocześnie. Sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji pozwoli przejąć pełną kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, model ten w porównaniu do poprzedniej wersji EVE Plus wykazuje o 85% większą moc ssącą, skuteczność zbierania kurzu zwiększoną o 30% oraz moc czyszczenia większą o 60%! Wszystko to w połączeniu z laserem LDS sprawia, że EVE Max będzie niezastąpionym pomocnikiem podczas codziennych porządków!

Zaawansowany system nawigacji

Zaawansowany system nawigacji oraz laser LDS szybko przeskanują całe mieszkanie i automatycznie utworzą mapę. Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, urządzenie utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i automatycznie wykryje czyszczoną przestrzeń. Ponadto, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód, a smukła konstrukcja pozwala Eve Max dokładnie wyczyścić przestrzenie pod meblami.

Potężna moc ssąca

Zwiększona siła ssania na poziomie 5000 Pa (to jest aż o 85% większa niż w poprzednim modelu EVE Plus) wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia! Urządzenie dokładnie pozbywa się zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc. Co więcej, nowa zintegrowana szczotka walcowa z gumowym włosiem zapobiega zaplątaniu się włosów i może zamiatać kurz i zanieczyszczenia w szczelinach. Z Roidmi Twój dom będzie lśnić czystością!

Nie tylko odkurzanie

Oprócz funkcji odkurzania Roidmi Eve Max wyposażono również w możliwość mopowania podłóg, a dzięki nowemu, ruchomemu i wibrującemu mopowi, którego nie było w poprzedniej wersji EVE Plus, zyskasz pewność, że pozostaną one nieskazitelnie czyste! Co więcej, dzięki 3 trybom dozowania wody możesz dostosować jej poziom do rodzaju czyszczonej powierzchni. Co więcej, zastosowanie inteligentnych rozwiązań pozwala kontrolować ilość rozprowadzanej wody. W rezultacie możesz być pewien, że nakładka mopująca jest zawsze nawilżona, nie musisz się też martwić o ewentualne zacieki. Najniższe dozowanie sprawdzi się w przypadku mycia płytek, średnie — do paneli, a najwyższy poziom wody pomoże zadbać o czystość kafelek w kuchni. Zbiornik o pojemności 250 ml wystarczy na umycie 250 m² powierzchni, więc z powodzeniem wykorzystasz go do mycia podłóg w dużym domu. Ponadto nakładkę mopującą możesz używać kilkukrotnie! Wystarczy, że ją wypierzesz, a będzie ponownie gotowa do użytku.

Z myślą o Twoich potrzebach

Nie obawiaj się jeśli w Twoim domu znajdują się dywany. Roidmi Eva Max ma możliwość unoszenia padów mopujących nawet do 7 mm, dzięki czemu dywany nie zostaną zmoczone!  Co więcej, czyści on 320 razy na minutę, dzięki czemu żadne zabrudzenie nie będzie stanowiło dla niego trudności.

Dedykowana aplikacja

Korzystaj z możliwości, jakie oferuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania — dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je lub łączyć. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę lub strefy zakazane, aby Eve Max wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia. Istnieje również możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze większej kontroli nad urządzeniem.

Nowoczesna stacja opróżniania

Odkurzacz Eva Max wyposażony jest także w innowacyjną stację opróżniania. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, odkurzacz powróci do stacji i opróżni go. Robot posiada również ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Zbiornik o pojemności 3 litrów wystarczy nawet na 75 dni, więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

Długi czas pracy

Akumulator o pojemności 5200mAh sprawia, że Roidmi Eve Max może pracować aż do 250 minut. Tak długi czas pracy pozwala na posprzątanie do 250 m² powierzchni na jednym naładowaniu. Energia urządzenia się wyczerpała? Nie szkodzi! Odkurzacz znajdzie stację ładowania, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał pracę.

w zestawie

  • Odkurzacz EVE MAX
  • Stacja opróżniania
  • Worek na kurz x5
  • Filtr x2
  • Nakładka mopująca x2
  • Szczotka do czyszczenia
  • Kabel zasilania 
  • Instrukcja obsługi

SPECYFIKACJA

ProducentRoidmi
ModelEVE MAX
Moc ssania5000 Pa
Zalecana powierzchnia obszaru czyszczenia250 ㎡
Akumulator5200 mAh
Czas pracy250 min
Pojemność zbiornika na wodęok. 0,25 l
Pojemność zbiornika na odpady w robocieok. 0,17 l
Pojemność zbiornika na odpady w stacji opróżnianiaok. 3,0 l
Moc stacji opróżniania850 W
Moc robota65 W
Wymiary robota355 × 98 mm
Wymiary stacji opróżniania300 × 358 × 174 mm
Waga robotaok. 4,0 kg
Waga stacji opróżnianiaok. 4,3 kg
Głośność robota<78 dB
Głośność stacji opróżniania<83 dB