Roidmi Tire Inflator

Bezprzewodowy mini
kompresor samochodowy

Bezprzewodowy mini kompresor samochodowy

Zbyt niskie ciśnienie w oponie – ten problem może spotkać każdego. Długa podróż samochodem, wycieczka rowerowa czy wyjazd motocyklowy – zawsze warto mieć pod ręką niezawodny kompresor. Urządzenie marki Roidmi nie tylko pozwoli Ci napompować koło, ale też znacznie skróci czas trwania całego procesu. Akumulator o pojemności 2600 mAh sprawia, że możesz wykorzystać je wiele razy po jednym naładowaniu. Cyfrowy wyświetlacz ułatwia obsługę kompresora, a wbudowane podświetlenie LED pozwala wygodnie używać go również w nocy. Produkt jest przy tym lekki i poręczny. W skład zestawu wchodzą 3 wymienne dysze, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach.

Sprawdzi się w wielu zastosowaniach

Wchodzące w skład zestawu akcesoria ułatwią Ci korzystanie z kompresora i zapewnią dodatkowe możliwości. W opakowaniu znajdziesz aż 3 wymienne końcówki. Adapter do wentyli sprawdzi się między innymi w wypadku motocykla albo samochodu. Igła do pompowania pozwoli Ci uzupełnić powietrze na przykład w piłce do siatkówki lub koszykówki. Plastikowa dysza nadaje się między innymi do pompowania opon rowerów górskich i miejskich.

Szybkie pompowanie

Zależy Ci na czasie? Nie masz ochoty czekać w pełnym słońcu, w śnieżycy lub w ulewie, aż opona zostanie napompowana? Mini kompresor marki Roidmi okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Urządzenie zostało wyposażone w silnik DC trzeciej generacji z magnesem trwałym, dzięki któremu wyróżnia się imponującą wydajnością i pozwala zaoszczędzić nawet 7 minut podczas pompowania pojedynczej opony. Już nie musisz czekać w nieskończoność ani marnować czasu na szukanie najbliższego warsztatu!

Praktyczne tryby pracy

Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny, cyfrowy wyświetlacz dotykowy, który zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych informacji i funkcji. Za jego pomocą możesz wybrać jeden z kilku trybów pompowania. Kiedy ciśnienie w oponie osiągnie ustawioną wartość, kompresor automatycznie przerwie pracę. Ekran daje też możliwość monitorowania ciśnienia w oponach.

Lekki i wytrzymały

Projektując kompresor, zadbano o każdy szczegół. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej klasy stopu aluminium, który zapewnia mu niesamowitą lekkość, a zarazem wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Powierzchnia cylindrycznego korpusu jest pokryta specjalną warstwą ochronną, która nie tylko zabezpiecza go przed zniszczeniem, ale też sprawia, że jest przyjemny w dotyku. Używanie mini kompresora Roidmi okazuje się dzięki temu niezwykle komfortowe.

Wbudowane oświetlenie

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci każdą podróż i zapewnić Ci większe bezpieczeństwo, kompresor ma wbudowaną lampkę LED. Dzięki niej możesz wygodnie używać go również po zmroku. Sprawdzi się nie tylko jako oświetlenie pomocnicze, ale też w roli światła ostrzegawczego. Dostępny jest również tryb SOS – jeśli znajdziesz się w wyjątkowo trudnej sytuacji na drodze, uruchom go, aby zwrócić czyjąś uwagę i uzyskać pomoc.

Previous slide
Next slide

Tire Inflator

Waga

480 g

Wymiary produktu

70x140 mm

Napięcie znamionowe

DC 7,4 V

Moc znamionowa

50 W

Maks. ciśnienie

150 psi

Czas pracy

Do 30 minut

Zakres elektronicznego wskaźnika ciśnienia

0-120 psi

Oświetlenie LED

Światło, oświetlenie ostrzegawcze, SOS