Roidmi X20

Odkurzacz bezprzewodowy
pionowy

Akumulator 2500mAH/72Wh

Siła ssania 25 000 Pa

Moc 435W

Podwójne czyszczenie za jednym razem

Odpowiednie dbanie o czystość podłóg może wydawać się trudnym zadaniem – najpierw trzeba je dokładnie odkurzyć, a następnie umyć mopem. Jak się jednak okazuje, można skutecznie połączyć te dwie czynności. Innowacyjny, bezprzewodowy, ważący jedynie 1,5 kg odkurzacz Roidmi X20 ze zbiornikiem na wodę o pojemności 160 ml jest tego najlepszym przykładem. Z jego pomocą odkurzysz i umyjesz podłogę w tym samym czasie!

Wodoodporne szczotki do zadań specjalnych

Nie musisz też obawiać się o szczotki odkurzacza. Są one wykonane z miękkiego włókna, które blokuje przenikanie cząsteczek wody do jego wnętrza. Dzięki temu szczotki są wodoodporne i nie niszczą się przy kontakcie z wodą w przeciwieństwie do innych produktów tego rodzaju.

Oszczędzaj cenny czas z Roidmi X20

Dzięki Roidmi X20 połączenie odkurzania z myciem może być naprawdę proste. Wystarczy zaledwie sekunda, aby zamontować lub odłączyć magnetyczny zbiornik na wodę. Jest on na tyle pojemny, że możesz dokładnie posprzątać wybrane pomieszczenia. Inteligentny system stopniowego uwalniania wody zapewnia optymalne namoczenie mopa i zapobiega przelaniu czy powstawaniu zacieków. Wybierając Roidmi X20, możesz więc bezpiecznie, szybko i efektywnie zadbać o czystość podłogi. Wykonując dwie czynności na raz, podwójnie zaoszczędzisz czas i energię!

Roidmi X20 - stabilność i wydajność

Bezszczotkowy silnik o prędkości dochodzącej do 120000 rpm zapewnia moc ssania sięgającą 138 W i 25000 Pa. Najnowsza technologia oddzielania kurzu od powietrza gwarantuje doskonałe, błyskawiczne odkurzanie i zapobiega zapychaniu się urządzenia. Odkurzacz wyposażony został również w inteligentną ochronę ssania – urządzenie natychmiast się wyłączy, kiedy wykryje, że brakuje przedniej części filtra. Umożliwia to zapobieganie zniszczeniu silnika i zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikowi. Z Roidmi X20 nie musisz się o nic martwić – odkurzacz zaskoczy Cię stabilną, wydajną pracą.

Cicha praca - pełen komfort użytkowania

Na uwagę zasługuje też cicha praca odkurzacza – poziom hałasu sięga zaledwie 72 dB. Już nie musisz denerwować się uciążliwym, głośnym szumem – Roidmi X20 ochroni Cię przed nim potrójnie.

Bateria zachwycająca wytrzymałością

Za długotrwałe działanie Roidmi X20 odpowiada 8 litowych baterii o łącznej pojemności 2500mAH, których wydajność wzmacnia system nowej generacji BMS-X. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas pracy odkurzacza wynosi aż 65 minut – to wystarczająco dużo, by dokładnie sprzątnąć mieszkanie wielkości 400 m².

Sprzątaj, gdzie tylko chcesz!

Z bezprzewodowym Roidmi X20 dotrzesz niemal wszędzie. Urządzenie jest niezwykle lekkie, z łatwością więc przeniesiesz je z miejsca na miejsce lub podniesiesz, by odkurzyć sufity. Wymienne szczotki umożliwiają skuteczne czyszczenie różnego rodzaju podłoża – z ich pomocą odkurzysz nie tylko podłogi, ale też na przykład laptopa, samochód lub szuflady. W zestawie znajdziesz wielofunkcyjną szczotkę do podłóg, szczotkę szczelinową, szczotkę do materaca i małą szczotkę do czyszczenia nierównych powierzchni. Zapomnij o problemie trudno dostępnych miejsc – z Roidmi X20 odkurzysz je wszystkie! 

Nie obawiaj się ciemności

Sprzątanie ułatwia również niezwykle czuły sensor światła. Kiedy czyścisz ciemne miejsca, takie jak na przykład przestrzeń pod meblami czy trudno dostępne kąty, natychmiast włącza on zamontowane na szczotce diody LED. Dzięki temu żadne, najmniejsze nawet zabrudzenie się przed Tobą nie ukryje – z łatwością je znajdziesz i odkurzysz.

Inteligentna aplikacja - dodatkowe możliwości

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci życie, Roidmi X20 może zostać zintegrowany ze specjalną aplikacją. Z jej pomocą sprawdzisz stan baterii, filtra, pojemnika na kurz, czas pracy i wiele innych informacji. Dzięki temu zyskasz pełną kontrolę nad urządzeniem i zoptymalizujesz jego obsługę.

Design, który Cię zachwyci

Roidmi X20 wyróżnia się ergonomicznym, interesującym designem. Zakrzywiona pod kątem 270° rączka zapewnia mocny, wygodny chwyt. Dzięki temu możesz komfortowo i bezpiecznie myć podłogę przy użyciu obydwu rąk, odchylając urządzenie pod odpowiednim kątem. Odkurzacz dostępny jest w dwóch eleganckich wersjach kolorystycznych – biało-złotej oraz biało-czarnej. Obydwie zwracają uwagę subtelną elegancją, doskonale wpiszą się więc w charakter każdego pomieszczenia. Wybierz wersję dla siebie i ciesz się w pełni funkcjonalnym, a zarazem stylowym urządzeniem!

Roidmi X20

Rodzaj

Bezprzewodowy

Waga

1.5 kg

Obroty silnika

120,000 rpm

Czas pracy

65 min normal / 40 min / 10 min turbo

Siła ssąca

25,000 Pa

Bateria

2500mAH/72Wh

Czas ładowania

2.5 h

Pojemność zbiornika

0.4 l

Moc

435W

Kolor

Biało-czarny

Gwarancja

24 miesiące