Roidmi X20s

Odkurzacz bezprzewodowy
pionowy

Akumulator 2500mAH

Siła ssania 25 000 Pa

Moc 435W

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi

Przekonaj się, że sprzątanie może być wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi zarówno odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz większe mieszkanie lub dom? Doskonale! Akumulatory o pojemności 2500 mAh (każdy) zapewniają imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z prędkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Dołączone do zestawu akcesoria sprawdzą się podczas czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

Urządzenie 2w1

Za pomocą X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Wystarczy, że wymienisz szczotkę na mopa (w zestawie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z prędkością około 200 rpm, dokładnie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia – odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!

Innowacyjne rozwiązania

Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki temu po umyciu powierzchnia szybko schnie, a Ty możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje również możliwość wyboru między 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie wyposażono w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z innowacyjnych rozwiązań, jakie proponuje Roidmi!

Wydajna szczotka elektryczna

Szczotka elektryczna do podłóg posiada rolkę nowego typu HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki czemu nie tylko zbiera większe zanieczyszczenia i włosy, ale również skutecznie usuwa kurz ukryty w szczelinach. Doskonale sprawdza się na różnego rodzaju powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.

Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technologia Air-x

Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z prędkością sięgającą 120,000 rpm oraz innowacyjną konstrukcją kanału powietrznego sprawiają, że moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. Ponadto, zastosowanie technologii Air-x efektywnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie zmniejszając mocy ssania.

Do 65 min pracy

System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie wyposażono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.

6-stopniowa filtracja

Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie posiada kilkustopniowy system filtracji, który skutecznie oddziela kurz od powietrza. Nawet najmniejsze zanieczyszczenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Zapewnia to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.

12

Różne scenariusze czyszczenia

Do zestawu dołączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy skutecznie usuwa alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna sprawdzi się podczas czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. Aby pozbyć się zanieczyszczeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.

Strażnik czystości w Twoim domu

Zainstaluj aplikację, aby zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się poprzez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci też powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz oraz konieczności wymiany filtra.

Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe

Uwolnij się od kabli i zyskaj wygodny sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze większego komfortu użytkowania. Wystarczy, że zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Wystarczy około 2.5 godziny, aby odkurzacz był znów gotowy do pracy.

Przyjazny użytkownikowi design

X20S został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Starannie przemyślana konstrukcja zapewnia o 10% niższy poziom hałasu, który w rezultacie wynosi około 72 dB (A). Innowacyjna szczotka elektryczna została wyposażona w lampę LED, za pomocą której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie wygodne i dokładne. Dodatkowo 1.5 kg waga urządzenia pozwala z łatwością usunąć kurz z wysokich mebli i zasłon.

Minimalistyczny design

Design X20S został wyróżniony licznymi nagrodami. Zastosowanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu klasycznego i jednocześnie stylowego wyglądu. Doskonale więc wkomponuje się w każde wnętrze.

W zestawie :

 • Odkurzacz
 • Rura odkurzacza
 • Stacja czyszcząca
 • Głowica mopująca x2
 • Szczotka mopująca
 • Elektryczna szczotka do podłóg
 • Szczotka do usuwania roztoczy
 • Szczotka szczelinowa
 • Wielofunkcyjna szczotka
 • Filtr
 • Ładowarka bezprzewodowa

Roidmi X20s

Rodzaj

Bezprzewodowy

Moc

435 W

Moc czyszcząca

138 W

Prędkość silnika

120 000 rpm

Siła ssania

25 kPa

Czas odkurzania

do 65 / 40 / 10 minut

Czas mopowania

do 120 minut

Pojemność akumulatora

8x 2500 mAh

Waga całego urządzenia

2,6 kg (wliczając główną szczotkę)

Wymiary

1191 x 259 x 158 mm

Pojemność zbiornika na kurz

0,4 l