Roidmi X30 pOWER

Odkurzacz bezprzewodowy
pionowy

Pojemność akumulatora 2500mAH​

Siła ssania 26 500 Pa

65

Inteligentny wyświetlacz OLED

Roidmi X30 Power - niezawodny odkurzacz nowej generacji

Roidmi X30 Power to nowy, udoskonalony odkurzacz, który zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Jeszcze potężniejszy silnik o prędkości 120 000 rpm, jeszcze większa siła ssania 26 500 Pa i jeszcze bardziej wytrzymała bateria zapewniająca 70 minut pracy – sprawdź, co wyróżnia to innowacyjne urządzenie.

Dowiedz się więcej

Roidmi X30 Power wyposażony został w inteligentny kolorowy wyświetlacz, który dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Dzięki niemu dowiesz się między innymi, ile kalorii spalasz podczas sprzątania, poznasz moc, z jaką pracuje urządzenie, a także sprawdzisz stan baterii i poziom wypełnienia zbiornika na brud. Przydatnych informacji dostarczy Ci również dedykowana aplikacja, z którą możesz zintegrować swój odkurzacz. Dzięki niej dobrze poznasz Roidmi X30 Power i zoptymalizujesz sprzątanie.

Ciesz się nieograniczoną mobilnością

Z bezprzewodowym odkurzaczem Roidmi X30 Power dotrzesz niemal wszędzie. Zapomnij o irytującym, plączącym się kablu, który ogranicza Twoją mobilność – ten problem nie będzie Cię już dotyczył. Lekkość urządzenia również działa na Twoją korzyść – z łatwością przeniesiesz je między pomieszczeniami, wniesiesz na piętro lub podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Roidmi X30 Power może też służyć Ci zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i mały odkurzacz ręczny – wygodnie dostosowuj go do swoich potrzeb i ciesz się swobodą.

Pożegnaj się z roztoczami!

Roztocza stanowią zagrożenie nie tylko dla alergików – każdy człowiek powinien unikać kontaktu z tymi szkodliwymi pajęczakami. Pozbądź się ich przy pomocy specjalnej, dołączonej do zestawu szczotki. Roidmi X30 Power sprawdzi się między innymi w odkurzaniu łóżek, poduszek, materaców czy sof. Odpowiednia końcówka skutecznie usunie z nich niebezpieczne roztocza.

Hałas ograniczony do minimum

Roidmi X30 Power to nowy, udoskonalony odkurzacz, który zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Jeszcze potężniejszy silnik o prędkości 120 000 rpm, jeszcze większa siła ssania 26 500 Pa i jeszcze bardziej wytrzymała bateria zapewniająca 70 minut pracy – sprawdź, co wyróżnia to innowacyjne urządzenie.

Pożegnaj się z roztoczami!

Odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie? To możliwe! Dzięki nowemu, antybakteryjnemu i łatwemu w montażu zbiornikowi na wodę połączysz te dwie czynności i zaoszczędzisz cenny czas. Inteligentny system sprawi, że mop będzie automatycznie pobierał optymalną ilość wody, aby zachować wymaganą do skutecznego mycia wilgoć i zapobiegać powstawaniu zacieków.

Uchwyt i ładowarka w jednym - oszczędzaj czas i miejsce

Magnetyczny uchwyt dołączony do opakowania ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza, a także sprawdzi się jako bezprzewodowa ładowarka. Ładuj urządzenie, kiedy go nie używasz i kiedy po prostu stoi ono na swoim miejscu – dzięki temu zaoszczędzisz czas i przestrzeń w mieszkaniu!

Ograniczony kontakt z zanieczyszczeniami

Pojemny, 0,55-litrowy zbiornik na kurz możesz łatwo i szybko opróżnić bez konieczności dotykania zanieczyszczeń – wystarczy, że naciśniesz jeden guzik! Zarówno pojemnik, jak i części filtra można również myć, aby zapewnić im czystość i świeży zapach.

Innowacyjna szczotka do podłóg

Nowa szczotka Nex-V w kształcie litery V pozwoli Ci skutecznie wyczyścić podłogi. Wodoodporna, antybakteryjna, obrotowa i wyposażona w system zapobiegający zaplątywaniu się w nią włosów, będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w walce o czysty dom. Z jej pomocą dokładnie odkurzysz niemal wszystkie rodzaje podłoża – drewniane podłogi, kafelki, wykładziny, a nawet dywany. Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi skutecznie czyści nawet te miejsca, w których zwykła szczotka często pozostawia brud – na przykład przerwy między płytkami. Żadne zanieczyszczenia się przed nią nie ukryją!

Roidmi X30 POWER

Waga

1.5 kg

Obroty silnika

120,000 rpm

Czas pracy

70 min

Siła ssąca

26,500 Pa

Bateria

2500mAH/72Wh

Czas ładowania

2.5 h

Pojemność zbiornika

0.55 l

Moc

435W